Potisk textilu

Co tisknout

Na textil umíme dostat prakticky cokoli. Od jednoduchých nápisů, přes složitější barevné motivy až po fotografie. Jen je na základě grafiky potřeba zvolit vhodnou technologii.

Jednoduchá grafika

Se dá snadno vyřezat z plotrové fólie a pomocí speciálního lisu na textil nažehlit. Je možné kombinovat více barev. Pokud zvolíte některou ze speciálních fólií, je možno dosáhnout překvapivých efektů:
flocková fólie má semišový povrch, který vypadá velmi elegantně. Kovové nebo perleťové fólie jsou velmi nápadné a velmi neobvyklé

Jednoduchá grafika - rozměrnější, větší série

Lze natisknout pomocí sítotisku. Tento potisk je náročnější na přípravu, proto se vyplatí pro větší série. Samozřejmě tiskneme jednobarevné i mnohobarevné, lze využít i speciálních barev, jako jsou fluorescenční, fosforeskující, voňavé a další. Možností je opravdu mnoho

Fotografie a složitá grafika

Umíme natisknout přímo na textil, nebo je natiskneme na speciální fólii a tu potom nažehlíme.

Nažehlovací aplikace opět dobře fungují pro menší série. Přímý potisk se na látku aplikuje před ušitím, proto se používá pro zakázkovou výrobu.

Na co tisknout

Tiskneme prakticky na cokoli. Některé aplikace je vhodné kombinovat s určitými materiály, některé materiály jsou univerzální.

Nabídka textilu

Rádi vám nabídneme širokou škálu textilu v nejrůznější paletě barev. Pokud si nevyberete v našem
katalogu
, vyrobíme požadovaný střih na zakázku.