Řezaná reklama - reklamní polepy

Jednou z nejběžnějších technologií výroby venkovní reklamy je reklama řezaná na plotru ze speciálních samolepicích fólií. Fólie se vyrábí v široké barevné škále. Tyto fólie lze kombinovat a dosahovat tak velmi zajímavých barevných efektů, případně je doplnit digitálně potištěnou samolepkou. Fólie lze aplikovat na jakýkoli hladký nesavý povrch, ideální je sklo, hladké neporézní plasty a kov. Typické aplikace jsou:

Polep výloh a vývěsních štítů

Typickou aplikací je polep reklamních nápisů na výlohy a vývěsní štíty obchodů, provozoven a restaurací. Hodí se i na výrobu nápisů jako je provozní doba nebo označení provozovny.

Polep aut

Od jednoduchých nápisů po komplikovanější vícebarevné vzory. Připravené máme vzory samolepek na auta "dítě v autě"

Reklamní cedule

Hodí se všude tam, kde nelze realizovat polep přímo. Řezaná grafika se aplikuje na tabule vyrobené ze speciálního plastu či pozinkovaného plechu.

Vše ostatní - i zákaznické vzory

Kde je potřeba dosáhnout zajímavých efektů - polepujeme dětská kola a odrážedla, vyrábíme dekorace do interiérů, nebo aplikace pro modeláře. Dejte nám vědět a na základě vašich požadavků připravíme nabídku včetně grafického zpracování.

Barevnice fólií:
Barevné fólie lesklé i matné, neonové barvy
Speciální fólie: Tabulová fólie (pro popis křídami), perleťové a metalické fólie, translucentní fólie, fólie s frost efektem, maskovací fólie.

zpět Zpět na venkovní reklamu